Rodzaje importu odzieży używanej

Odzież używana obecnie cieszy się w Polsce coraz większą popularnością. Z jakiego powodu? Jest tania, ładnie się prezentuje i jest oryginalna. Z tego też powodu warto inwestować w sklep z odzieżą używaną. Jak wygląda taki import odzieży używanej do takiego sklepu?

Odzież używana mieszana, w workach, na kilogramy

Na początek warto omówić najtańszy rodzaj importu odzieży używanej, jakim jest import po prostu w workach. Taka odzież nie jest raczej wyprana – jest tylko wstępnie zdezynfekowana. Kupuje się ją na kilogramy, dzięki czemu jest w zasadzie bardzo tania.

Czy taki import odzieży używanej się w ogóle opłaca? To zależy od tego, co w zasadzie potrzebujemy. Jeśli potrzebne nam są tanie ubrania w większej ilości, to jest to doskonały wybór.

Odzież używana mieszana, w workach, lepszej jakości

Warto jednak także wiedzieć, że istnieje możliwość zakupu importu odzieży już wstępnie posegregowanego.W przeciwieństwie do powyższego importu, tutaj nie spotkamy się na pewno z rzeczami podziurawionymi, gorszej jakości, z nieschodzącymi plamami itp.

Generalnie rzecz ujmując, w przykładzie powyżej otrzymujemy taki trochę worek z niespodzianką. Mogą tam się znajdować świetne ubrania, a mogą też zupełnie beznadziejne. Z drugiej strony kupując rzeczy posortowane, zapłacimy na pewno więcej niż w poprzednim przypadku.

Rzeczy wysokiej jakości

Ciekawym pomysłem jest także import odzieży używanej, ale tylko i wyłącznie tej najwyższej jakości. Wówczas są to rzeczy od projektantów, praktycznie nowe i prezentujące się w zasadzie znakomicie.

Z takimi ubraniami spokojnie można zrobić całkiem elegancki butik. Zresztą takie butiki cieszą się całkiem sporą popularnością. W końcu są naprawdę świetną sprawą, ponieważ umożliwiają tanio kupienie rzeczy doskonałej jakości.

Różne możliwości, różne sklepy

Podsumowując, wybór odpowiedniego rodzaju importu odzieży używanej w bardzo dużej mierze zależy właśnie od tego, czego w zasadzie potrzebujemy i jaki sklep z odzieżą używaną chcemy otworzyć. Możliwości jest tutaj całkiem sporo – od dość zwykłego ciucholandu do naprawdę świetnego butiku. Co się lepiej sprzedaje? Na to pytanie trudno tak w zasadzie odpowiedzieć – dzisiaj generalnie odzież używana jest na topie.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z firmy Angora

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here