Pomysły na prezent dla nauczyciela

Nauczyciele robią kawał dobrej roboty. Wiedzą o tym sami rodzice. Każdego dnia uczą i wychowują nasze dzieci. Zasługują na złote góry, ale z braku takiej opcji z pewnością warto ich wyróżnić wyjątkowym prezentem.

W roku szkolnym jest niewiele świąt, w których można okazać wdzięczność nauczycielowi, wychowawcy, czy nawet dyrektorowi szkoły. Dzień nauczyciela, czy zakończenie roku szkolnego będą wtedy najtrafniejsze. Prezent dla nauczyciela jest często dokładnie przemyślany. Wśród tylu możliwości najlepiej postawić na pamięć i praktyczność tworząc unikatowy grawerowany prezent w formie figurki.

Tani, ale szczególny

Odlewane z plastiku figurki mają wiele zalet. Dla uczniów i rodziców z pewnością dużą rolę gra cena, która pozwala na dodatkowy zakup kwiatów i słodyczy. Na takiej figurce można umieścić dowolny tekst, który będzie towarzyszył obdarowanemu przez wiele lat. Sam prezent oczywiście powinien kojarzyć się ze szkołą i z pozycją nauczyciela, dlatego wśród nich znajduje się wiele kombinacji. Inną ofiarujemy pani wychowawczyni ze szkoły podstawowej, a jeszcze inną profesorowi na uczelni. Choć nie zastąpią prawdziwej wdzięczności, to z pewnością wzruszą nie jednego pedagoga.

Praktyczna jakość wykonania

Nie oszukujemy się – dydaktycy uczący przez wiele lat zdążą otrzymać ogromną ilość prezentów, których nie sposób pomieścić. Pamięć jest ulotna, ale prezent dla nauczyciela nie musi. Figurkę z plastiku łatwo transportować, jest odporna na uszkodzenia mechaniczne bardziej niż inne surowce i prostsza w przechowywaniu. Nie zawsze wszystkie z nich zmieszczą się na półce sukcesów, więc warto zakupić taki prezent dla wychowawcy, który doczeka się swojego miejsca. Plastikowa figurka z całą pewnością spełnia wszystkie wymogi wytrwałości niezależnie od tego, czy będzie cieszyć oko na półce, czy będzie czekać na pamięć o sobie w zakamarkach strychu.

Prezent na lata

Co roku rodzice zastanawiają się nad prezentem dla nauczyciela. Wybór nie jest wcale prosty. Słodycze są w porządku – smaczne i każdy je lubi, kwiaty już mniej – zwiędłe trafiają do śmietnika. Wielu nauczycieli dostaje biżuterię, która niestety nie należy do najtańszych. Można jednak połączyć przyjemne z pożytecznym. Jeden piękny kwiatek zamiast całego bukietu, troszkę słodkości oraz plastikowa figurka z oferty tryumf.com. Taki podarunek zachwyci każdego nauczyciela i pozwoli na zachowanie pamięci o pięknych chwilach podczas nauczania w szkole. Grawerowany prezent z wizerunkiem sowy lub absolwenta szkoły to zdecydowanie najlepszy wybór.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here