Tani certyfikat SSL

Każdy, kto zupełnie poważnie myśli o bezpieczeństwie swojej strony internetowej, powinien wyposażyć ją w certyfikat SSL. Nie jest to co prawda niezbędne do stworzenia strony, tak jak rejestracja domeny czy zakup hostingu, jednak dostosowanie się do standardów wymaga tego, aby taki certyfikat posiadać. Wpływa on korzystnie na zaufanie w oczach potencjalnych użytkowników naszej strony.

Certyfikaty SSL dla stron www

Certyfikat SSL jest szczególnie ważny w przypadku, gdy prowadzimy sklep internetowy i nie chcemy aby dane naszych klientów wyciekły. Taki wypadek mógłby wiązać się z przykrymi konsekwencjami dla nas i naszego sklepu. Lepiej unikać takich sytuacji i zabezpieczyć naszą stronę internetową od samego początku jej funkcjonowania. Wiele firm oferuje certyfikaty SSL zupełnie za darmo, przy zakupie usługi hostingowej. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ kupując hosting nie musimy martwić się o to, jaki certyfikat wybrać.

Istnieje również mnóstwo serwisów gdzie możemy dokupić certyfikat SSL dla serwera, który go nie posiada. Ludzie, którzy myślą poważnie o bezpieczeństwie swojej strony często zastanawiają się gdzie kupić tani certyfikat SSL dla strony www. Serwisów oferujących tego typu usługi istnieje naprawdę dużo, zatem warto dokładnie przeanalizować różne oferty. Osobiście uważam, że ciekawą opcją są tanie certyfikaty SSL z kru.pl. Jest to serwis za pośrednictwem którego możemy zarejestrować swoją domenę w bardzo korzystnej cenie, zakupić hosting z darmowym certyfikatem oraz zakupić sam certyfikat objęty finansową gwarancją bezpieczeństwa.

Oferta strony jest bardzo zróżnicowana, dlatego też każdy znajdzie tam coś dla siebie. Koszt rejestracji domeny w kru.pl rozpoczyna się od 9.89 zł za rok, z kolei najtańszy hosting to koszt 9.90 zł rocznie. Hosting ten wyposażony jest w darmowy certyfikat Let’s Encrypt. Lepiej jednak zakupić lepszą wersję certyfikatu osobno, po to aby cieszyć się bezpieczeństwem naszej witryny. Certyfikat SSL w kru.pl to bardzo dobre rozwiązanie dla nowych stron internetowych.

Więcej: https://www.kru.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here