Kredyt dla firm bez zaświadczeń

Prowadzenie swej firmy to nie jedynie ogromna radość, lecz także duże wyzwanie. Wielu biznesmenów decyduje się na otwarcie działalności gospodarczej nie jedynie celem zwiększenia własnej stopy życiowej, lecz również z konieczności uniezależnienia się oraz uniezależnienia, wzięcia spraw w swoje ręce. Osoby, jakie kierują swym, często zbudowanym od postaw interesem, chcą się rozwijać, wprowadzać do swoich spółek zmiany, stawać się liderami sektora.

Kredyt dla firm – sposób na utrzymanie płynności finansowej
Co jednakże w wypadku, gdy już zarządzamy spółką, lecz nasza zdolność finansowa nie jest zadowalająca? Teraz sytuacja naszej firmy może zepsuć się niemalże z dnia na dzień, zwłaszcza w wypadku części przemysłowej bądź budowlanej, gdzie ponosić należy duże koszty dołączenia do produkcji czy inwestycji, czekając dopiero na zapłatę klientów. Mając na uwadze popularne w Polsce zatory pieniężne – statystyki wskazują, iż 7 na 10 spółek nie płaci dostawcom handlowym, gdyż nie otrzymuje pieniędzy od własnych konsumentów – parę niezapłaconych w czasie faktur może postawić przyszłość spółki pod ogromnym znakiem zapytania. Co więcej, gdy sytuacje takie powtarzają się lub trwają poprzez dłuższy okres, i nasz raport w BIK oraz KRD nadal się pogarsza, dobrym wyjściem staje się kredyt dla firm bez zaświadczeń.

Banki udzielające pożyczki dla firm w większości wypadków sprawdzają je rzetelnie – za pomocą zaświadczeń z US oraz ZUS–u, zestawień pieniężnych właściwych dla typu wykonywanej przez nas działalności lub dokumentów na temat oferowanego zabezpieczenia kredytu. Największym kłopotem są w owym wypadku niewątpliwie zaświadczenia o niezaleganiu z płatnościami składek na rzecz Urzędu Skarbowego oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, i również wszelkie pozostałe potencjalne problemy ze spłatą kolejnych zobowiązań. Kredyt dla firm bez BIK oraz KRD, proponowany przez firmy pozabankowe, nie jedynie zwalnia nas z potrzeby przekazania wszystkich tychże dokumentów, lecz również zapewnia szansa otrzymania pożyczki, jaka w wypadku klasycznych banków po prostu nie wchodziłaby w grę. Mając jednakże do czynienia z kredytem na oświadczenie – w jakim oświadczamy, czyli potwierdzamy wielkość przychodów oraz rozchodów własnej firmy – nie musimy niepokoić się naszą zdolnością kredytową oraz innymi zobowiązaniami, chociażby, jeśli nie były one płacone systematycznie. Niezbędne do otrzymania takiej pożyczki dokumenty zwykle ograniczają się do wyżej nadmienionego oświadczenia, kserokopii dowodu osobistego, wypisu z bazy CEDG (stwierdzającego istnienie własnej firmy oraz tożsamość właściciela) również niewielkiego opisu na temat specyfiki jej działalności.

Firmy pozabankowe chętnie pożyczają pieniądze firmom – zarówno tymże na starcie biznesowej drogi, już od pierwszego dnia działalności; jak również tym, jakie na rynku funkcjonują już długo, lecz borykają się z trudnościami pieniężnymi. Odsetek udzielanych kredytów dla firm bez zaświadczeń jest w owego rodzaju instytucjach niezwykle duży.

Jak otrzymać kredyt dla firm od pierwszego dnia działalności?
Aby jednakże stać się liderem sektora – a przede wszystkim w ogóle na nim zaistnieć – należy otworzyć swoją firmę, co wiąże się z wielkimi wydatkami, zwłaszcza w wypadku, gdy zdecydujemy się na działalność o dużych pieniężnych barierach wejścia, takich jak np. sprofilowana produkcja, kosztowna usługa czy choćby sklep, jaki należy przecież zatowarować. A wszystko to na długo nim dostrzeżemy jakieś zyski.

Co zatem zrobić w sytuacji, gdy mamy pomysł na biznes, zamierzamy realizować się w nowej roli, lecz nie stać nas, aby z firmą wystartować? Wyjściem może być kredyt dla firm od pierwszego dnia działalności, świadczony przez dużo firm pozabankowych. Młodzi, początkujący inwestorzy nie są dla tradycyjnych banków łakomym kąskiem – podchodzą do nich z niepewnością, pieniądze pożyczają rzadko oraz drogo, o ile w ogóle. Podmioty oferujące tego rodzaju finansowania poza bankami są jednakże zdecydowanie mniej rygorystyczne w swoim spojrzeniu na nowopowstające biznesy, proponując wsparcie chociażby dla tychże, jacy na rynku dopiero raczkują.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here