lakier samochodu

Jeśli planujesz zachować samochód przez co najmniej 5 lat, warto zainwestować w wysokiej jakości środek do ochrony lakieru, który skutecznie zabezpieczy fabryczny lakier pojazdu.

Folia ochronna do lakieru jest obecnie jedynym dostępnym produktem posiadającym taką możliwość oraz trwałość nawet powyżej 10 lat. Profesjonalne powłoki ceramiczne blokują większość zanieczyszczeń i promieniowanie UV, ale nie chronią przed zarysowaniami. Drobne rysy po prostu nie wystąpią, jeśli masz na samochodzie nałożoną folię ochronną.

Foliowanie auta pozwoli zabezpieczyć lakier

Prawdopodobnie najlepszą cechą folii ochronnej do lakieru z nanotechnologią polimerów elastomerowych jest jej zdolność do samoregeneracji, gdy jest lekko porysowana lub uszkodzona. Jeśli za każdym razem, gdy masz drobne zadrapanie, musisz zawieźć swój pojazd do instalatora folii czy detailera, wydłuży to czas naprawy i często zwiększy ogólny koszt utrzymania samochodu. Jeśli chcesz w przyszłości sprzedać samochód z zyskiem, chcesz zachować fabryczny lakier w doskonałym stanie lub masz na pojeździe drogi, matowy lakier, to folia ochronna do lakieru jest dobrą inwestycją.Nałożenie folii zabezpieczającej sprawi, że lakier fabryczny będzie nieskazitelny, łatwy do utrzymania w czystości i pomoże zwiększyć wartość odsprzedaży w przyszłości. Folia ochronna do lakieru to sprawdzone rozwiązanie zmniejszające możliwość powstawania śladów wirowania, lekkich zadrapań, plam i utleniania lakieru bezbarwnego. Nie ma wątpliwości, że folia działa lepiej niż jakikolwiek inny produkt w zakresie ochrony lakieru samochodu przed uszkodzeniem. Najlepsze folie nie tylko natychmiast się regenerują przy lekkim uszkodzeniu, ale również mogą zakrywać lekkie zadrapania, takie jak ślady po wirowaniu powstałe w wyniku nieprawidłowego mycia czy polerowania.W większości przypadków instalator folii ochronnej do lakieru zaleci korektę lakieru lub polerowanie zanim wykona foliowanie auta Wrocław. Gwarantuje to, że wszelkie ślady zawirowań, lekkie zadrapania lub inne niedoskonałości na lakierze zostaną usunięte. W związku z tym ogólna estetyka samochodu będzie tak piękna i lśniąca, jak można się spodziewać. Samochód będzie w pełni chroniony wysokiej jakości folią, zachowa swój wygląd na długi czas.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here