Znajdź chwilę i zacznij zarabiać.

Mija już kolejna godzina, a ty dalej przeglądasz serwisy plotkarskie. Oglądasz zdjęcia znajomych na facebooku i tak mija każde po południe. Taki relaks po 8-godzinnej pracy. Kawka, dzieci się bawią to korzystasz. Rzeczywiście bardzo dużo czasu spędzamy w internecie. Najgorsze jest to, że ten czas właśnie upływa nam na takich rzeczach, na bezsensownym wgapianiu się w ekran. Oczywiście, każdemu jest potrzebna chwila wytchnienia i relaksu. I rzeczywiście jeden może spędzać go spacerując, a inna osoba w internecie. Tylko nie mów później, jak masz mało czasu dla siebie. Serio? Policz sobie, ile realnie spędzasz czasu na komentowaniu i lajkowaniu kolejnych zdjęć. I co, dużo? Tak myślałem. Internet to naprawdę pożeracz czasu. Jednakże ma też i swoje dobre strony. Wiesz, że internet daje wiele możliwości i można dzięki niemu zarabiać? Tak i to dość konkretne pieniądze, oczywiście w zależności, co będziemy robić i ile poświęcimy na to czasu.
Poznaj sposoby, jak zarobić pieniądze przez internet za darmo i wybierz opcję dla siebie. Co to znaczy „za darmo”? Każdy z nas chciałby dorobić przysłowiowe parę groszy, jednakże bez ryzyka, czyli tak, by nie musieć na początku wykładać jakichś sum pieniężnych. Zarabianie w internecie jest możliwe bez tych początkowych wpłat. Oto najlepsze sposoby:
1. Zarabianie na wypełnianiu ankiet. Jest to naprawdę prosta praca, która nie wymaga od nas praktycznie żadnych umiejętności. Nie musimy mieć wykształcenia informatycznego, ani żadnej większej wiedzy w tej dziedzinie. Wystarczy odrobina czasu. Jak to wygląda i na czym polega? Rejestrujemy się na portalach, najlepiej kilku. Im więcej, tym lepiej, masz wtedy więcej ankiet do wypełnienia, czyli i więcej pieniędzy. Po rejestracji na danym serwisie otrzymujesz mailowo ankiety i musisz je wypełniać. Za każdą dostaje pieniądze. Gdy uzbiera ci się pewna kwota, możesz wypłacić pieniądze na swoje konto. Zarabianie na ankietach nie jest trudnym zadaniem, może to robić każdy. Producenci i różne firmy płacą za ankiety, gdyż zanim wprowadzą jakiś produkt chcą poznać opinię konsumentów. Mogą wtedy jeszcze wprowadzić jakieś zmiany w swoim produkcie, zanim wyjdzie on an rynek i tym samym zwiększają swoje szanse na zarobki.
Przyznam, że na ankietach nie zarobi się nie wiadomo jak wielkiej sumy. Są to kwoty rzędu 50-200 zł miesięcznie. Jednakże trzeba przyznać, iż praca ta nie jest w ogóle wymagająca, a jednak ma dużo zalet. Możemy robić to w każdej wolnej chwili np. w autobusie w drodze do pracy. Ponadto sami wybieramy ten czas, nie mamy określonych godzin na realizację.
2. Pisanie na zlecenie, czyli praca copywritera. Polega to na pisaniu tekstów za pieniądze. Zazwyczaj stawki określane są za 1000 zzs (znaków ze spacją). To już jest praca, która wymaga od nas większego zaangażowania i nie wszyscy się d tego nadają. Przede wszystkim trzeba umieć sprawnie pisać, dobrze posługiwać się słowem. Tzw. lekkie pióro jest najlepszą cechą copywritera. Żeby zarabiać na pisaniu można zalogować się na portalach, które są temu dedykowane lub szukać zleceń na własną rękę. Pierwsza opcja jest na pewno łatwiejsza. Wystarczy, że zalogujemy się do danego serwisu i pobieramy tekst, który chcemy napisać Minusem są stawki, które są naprawdę niskie. Druga opcja pozwala więcej zarobić, gdyż sam ustalasz za ile chcesz napisać tekst. Jednakże trzeba pamiętać o konkurencji i o tym, że początkującemu copywriterowi będzie ciężko znaleźć zlecenie.
3. Pisanie bloga. W dzisiejszych czasach założenie bloga jest naprawdę proste. Proste już jednak nie jest zdobycie grona czytelników, a tylko duża rzesza fanów pozwoli nam zarabiać na blogu. Na blogu zarabia się przede wszystkim z reklam, a wiadomo, że reklamodawcy będą się zgłaszać tylko do tych osób, których bloga będą śledzić większe ilości ludzi. Jeśli chcesz pisać bloga to musisz mieć dobry pomysł, który podasz w interesujący i oryginalny sposób.
Zarabianie w internecie jest naprawdę proste. Wszystko zależy od nas i naszych predyspozycji. Potrzebujemy tylko internetu oraz dobrych chęci, bo czas zawsze się znajdzie.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułStudia w Poznaniu
Następny artykułO umowach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here